کنکوری ها

چرا دانشگاه فرهنگیان

همه چیز راجع به فرهنگیان

چرا دانشگاه فرهنگیان

اگه علاقه مند به دنیای تدریس و معلمی هستی و دوست داری امسال وارد جهان تعلیم و تربیت بشی تا آخر مطلب با ما همراه باش.

برای اون دسته از افرادی که علاقه به حرفه ی معلمی و تدریس هستن بهترین مسیر برای تحقق این رویا دانشگاه فرهنگیانه،حالا چرا دانشگاه فرهنگیان؟ با ما همراه شو تا با چندتا دلیل محکم کمکت کنیم تا مسیر رسیدن به رویاتو پیدا کنی.

برای پاسخ به این پرسش رفتیم سراغ دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان تا ازشون بپرسیم چرا دانشگاه فرهنگیان؟

قبل از هرچیز باید بگم بهتون که دانشگاه فرهنگیان تمام رشته هایی که مربوط به تدریس میشه رو داره مثل آموزش ابتدایی ،تربیت بدنی ، آموزش ریاضی و …… شما ۴ سال مهمون دانشگاهی نه تنها رایگان درس میخونی تازه حقوقم می گیری!

دانشگاه تمام عیار فرهنگیان محیط مناسبی داره و فضای دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگه مناسب تره! امکانات رفاهی خیلی خوبی داره مثل خوابگاه و سایر امکانات دیگه .

یک سری امکاناتی که برای معلم هاست میشه دوران دانشجویی هم ازش استفاده کرد، مثل وام ها و شرایط اقساط و ….

یکی از ویژگی هایی که همتون می‌دونید، داشتن حقوق ثابت و بیمه هستش، همین باعث میشه خیالتون راحت باشه که دوران دانشجویی حقوق می‌گیرید و بعد ۴ سال تحصیل هم شغلتون تضمینه و استخدام رسمی هم می‌شید. تازه این ۴سال دانشجویی جزو سوابق کاریتون محاسبه میشه.

سطح علمی دانشگاه خوبه و استادای دانشگاه فرهنگیان پر از تجربه هایی هستن که حسابی بهتون کمک می‌کنه.

درسایی که طی ترم ارائه میشه نسبت به رشته های دیگه سبک تره ولی خوبیش اینه که دانشگاه حسابی شمارو آماده می‌کنه برای ورود به جهان تعلیم و تربیت.

یه خبر خوب برای آقا پسرا، به محض قبولی در دانشگاه فرهنگیان از خدمت سربازی معاف می‌شن، چی از این بهتر؟

البته که در تکمیل صحبتامون خواندن مقاله های  فرق دانشگاه فرهنگیان با دانشگاه رجایی  و مصاحبه فرهنگیان هم خالی از لطف نیست!

این همه مزایا گفتیم اما چندسالی میشه که تقاضا برای ورود به دانشگاه فرهنگیان چندبرابر شده و فضای رقابتی شکل گرفته ، همین باعث شده تا شرایط قبولی برای این دانشگاه سخت تر بشه . خوب ، اگه داری به این فکر می کنی که تو این دوره زمونه باید چی کار کنی تا به رویات برسی و معلم بشی ، غصه نخور چاره کارت پیش ماست! آموزشگاه دانشمندان جوان با کلاس هایی که گذاشته مشکل شمارو حل می کنه، کلاس های هوش و استعداد معلمی برای آمادگی هرچی بیشتر شما برای این مرحله آزمون فرهنگیان، مشاوره و برنامه ریزی دقیق ،راهنمایی های کامل راجب مراحل مصاحبه هایی که در پیش دارین و کلی برنامه های خفن به همراه کلی اساتید دلسوز و با تجربه و خفن دورهم جمع شدیم تا شمارو به آرزوتون برسونیم، توی این مسیر سخت ما حسابی کنارتونیم تا رویاتون به واقعیت بدل بشه ، پس بیکار نشین و از همین حالا برای رسیدن به هدفت بجنگ ! تا آخر این مسیر کنارتیم و تا معلمت نکنیم تنهات نمیذاریم!

در زیر میتونید جلسه اول کلاس هوش فرهنگیان رو بصورت رایگان مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *