اهمیت یادگیری کامپیوتر

امروزه مهارت کامپیوتر و ( IT (Information Technology جزء برنامه های اصلی مدارس ، دبیرستان ها و دانشگاه ها به شمار می آید.برای شروع یادگیری مهارت های کامپیوتر علاوه بر داشتن ذوق و علاقه،نیاز به صبر و تمرین فراوان است،تا قدم به قدم پیشرفت کنید. چه در زمینه کامپیوتر مشغول باشید چه در هر زمینه شغلی دیگر ،داشتن مهارت کامپیوتر از الزامات جدا نشدنی آن شغل به حساب می آید.

اکثر افراد با کامپیوتر سر و کار دارن،اما وقتی یک مشکل کوچک در کامپیوتر براشون به وجود می آید نمی توانند مشکل را حل کنند. اما شرکت در کلاس کامپیوتر و تمرین و کنجکاوی کردن در زمینه یادگیری،شما را به یک کاربر حرفه ای کامپیوتر تبدیل می کند.که علاوه بر این که می توانید مشکل سیستمتان را عیب یابی و حل کنید،می توانید به کسب تجربه و یادگیری شخصی خودتون هم کمک کنید.

مهم است که بدانید چگونه باید آموزش ببینید دانشمندان جوان در تلاش است دوره های کامپیوتر را بصورت فشرده و کاربردی آموزش دهد. تا بتوانید در زمان کم،مهارتهایی را یاد بگیرید که لازم است. مانند مبانی کامپیوتر ، ویندوز و ICDL(International Computer Driving License) و بتوانید با مهارت های آموزش داده شده کسب تجربه و درآمد داشته باشید.

آموزش ۰ تا ۱۰۰ کامپیوتر

اصول یادگیری کامپیوتر اول به صورت آموزش ویندوز-مبانی کامپیوتر و نرم افزارهای پایه (آموزش icdl) به صورت کاملا کاربردی و کامل می باشد. بعد از آن دوره های ما به صورت تخصصی(طراحی-گرافیک-برنامه نویسی و…) تقسیم می شود.

و اما نکته آخر

اشتباهی که ممکنه  خیلی ها مرتکب بشوند ،این است که فکر می کنند باید در همه‌ی زمینه های کامپیوتر وارد بشوند تا بتوانند یک مهندس کامپیوتر به حساب بی آیند. اما بهتون توصیه می کنیم بعد از یادگیری مهارت های پایه و تمرین به صورت مداوم، یک مهارت در کامپیوتر را به صورت تخصصی آموزش ببینید. (مثلا گرافیک یا برنامه نویسی) و در آن مهارت پیدا کنید. مطمئن باشید خیلی زودتر به مهارت کامل ، درآمد و موفقیت می رسید. دانشمندان جوان با شعار آموزش تضمینی کامپیوتر از مبتدی تا پیشرفته در کنار شما است تا به یک متخصص کامپیوتر تبدیل شوید. با ما همراه باشید.

مهندس نوشین نیک پی